неділя, 28 жовтня 2018 р.

Літературна гра "У країні міфів" (7 клас)


МЕТА: закріпити та поглибити знання учнів про міфи та міфічних   героїв,  навчити узагальнювати вивчене, розвивати логічне і образне мислення, формувати соціокультурну компетентність при роботі в групі, виховувати любов до літератури, повагу до творчої спадщини давніх греків.
Обладнання: тексти міфів, ілюстрації, мультимедійна презентація.
Тип уроку: урок – презентація. Слайд №1
 ХІД УРОКУ
Літературна гра –  «У країні міфів» полягає у тому, що кожен її учасник має дати відповіді на поставлені запитання коротко і влучно, а головне швидко. Якщо немає варіанту відповіді, звучить наступне запитання.
Вступне слово вчителя. Міфи. Міфологія. Що криється за цими словами? Невелика територія в басейні Середземномор’я – це Давня Греція, яку самі греки любовно називали Елладою. Греки цікавилися навколишнім середовищем і намагалися пояснити життя таємних сил. Так виникли міфи. Грецька міфологія вважається однією з найцікавіших міфологій світу. І ми з вами вже в цьому переконалися на уроках  світової літератури. Кожна  людина повинна бути ознайомлена з нею, бо і сьогодні її сюжети актуальні. Слайд №2
Сьогодні я вам пропоную взяти участь у грі «У країні міфів». Клас ділиться рівномірно на дві команди: перша команда називається «ПРОМЕТЕЙ», друга команда – «АФІНА ПАЛЛАДА».
ЧИТАТИ ВСЕ 👉ТУТ
ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ГРИ 👉 ТУТ

вівторок, 16 жовтня 2018 р.

Екскурсія до музею визвольної боротьби України


В музеї учні 6-Б класу познайомилися  з експонатами, які висвітлюють період визвольного руху від кінця ХІХ ст. до незалежності України. На екскурсії в хронологічній послідовності було розкрито основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу. Діти зрозуміли, що цей шлях був важким і тернистим, тому потрібно з повагою ставитися до всіх захисників, які в різний час нашої історії виборювали незалежну Україну.
















 

неділя, 14 жовтня 2018 р.

З Днем захисника України!


Щиро вітаю Вас з прекрасним сьогоднішнім святом. Сьогодні ми відзначаємо День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва та створення УПА.

пʼятниця, 12 жовтня 2018 р.

Патріотичне виховання учнів 6-Б класу (до Дня захисника України)

               

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  в  6 –Б класі була проведена виховна година на тему: «14 жовтня – свято, що об'єднує українців».
Діти  з гордістю вшанували подвиг нескорених українців і висловили слова щирої вдячності  людям, які захищають соборність  і незалежність України в сьогоднішній день.


















Виховна година : "14 жовтня - свято, що об'єднує українців!


Виховна година до Дня захисника України
ТЕМА: 14 ЖОВТНЯ – СВЯТО, ЩО ОБ'ЄДНУЄ УКРАЇНЦІВ!
МЕТА: виховувати повагу до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.
ОБЛАДНАННЯ: ілюстрації, стінгазети, картки із завданнями, мультимедійна презентація.
ХІД ВИХОВНОЇ ГОДИНИ

 Вчитель. На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Українці вогнем і мечем виборювали незалежність держави, воювали за свою землю. 14 жовтня – це свято пам'яті про наших гордих предків і свято усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни. І тому нашим захисникам ми присвячуємо сьогодні нашу виховну годину.
Звучить гімн України.
Вчитель. Для нас 14 жовтня - це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Україна – незалежна держава. Українські Збройні сили покликані охороняти спокій нашого народу. Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорозькій Січі, так і сьогодні захищати рідну землю – це почесний обов’язок наших юнаків. Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – стояти на сторожі миру!
Для проведення виховної години учні класу поділені на три групи. Кожна з груп мала випереджальне завдання, що полягало у зборі інформації про традиції святкування Дня Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва.
Виховна година поділена на блоки завдань:
1.     Погляд в історію свята.
2.     Представлення групами тематичної стінгазети до обраного свята.
3.     Перегляд відеоролику про захисників України.
4.     Гра «Аукціон слів»
5.     Декламування віршів.
6.     Кросворд.
7.     Пісенний конкурс.
8.     Пазли.
9.     Вікторина.
ЧИТАТИ ВЕСЬ КОНСПЕКТ👉 ТУТ
Дидактичний матеріал до виховної години👉ТУТ